Ubytování

Ubytování Jizerské Hory

Penzion Hájenka nabízí ubytování v 9 pokoji s 19 lůžky a 9 přistýlkami v překrásné lokalitě Jizerských hor. Hájenka je roubená chalupa, jejíž pokoje v přízemí jsou vybaveny zrestaurovaným dobovým nábytkem, druhé patro našeho ubytování je vybaveno novým dřevěným nábytkem. Každý pokoj má své vlastní sociální zařízení. Více informací jak to u nás vypadá ziskáte v sekci fotogalerie.

Pohodové ubytování v našem penzionu zajistí především klidná lokalita Jiezrských hor, lesy, louky a mnoho druhů aktivit, které mohou návštěvníci Hájenky provozovat. Ubytování je vhodné pro rodiny s dětmi i aktivní dovolenou. Nebojíme se ubytovat i Vaše čtyřnohé miláčky.

Celý penzion včetně restaurace a salonku s dětským koutkem je NEKUŘÁCKÝ.

Cena ubytování je včetně bohaté snídaně formou švédských stolů. Výtečná jídla jsou pro Vás připravena přímo v naší restauraci, která je součástí objektu. Více v sekci restaurace. Ubytovaní hosté si rozhodně pochutnají :-)

Součást ubytování je salonek

Salonek je plně k dispozici pro Vaše firemní akce, teambuilding či porady. Máme tu i dětský koutek pro Vaše nejmenší. Pronájem celého salonku stojí 2800Kč na den včetně flipchartu. Pokoje v našem ubytování mohou být na přání klienta vybaveny televizí a satelitem. Vysokorychlostní internetové připojení k dispozici zdarma v restauraci a salonku. Ubytování v Jizerských horách a přece ve spojení s moderním světem - ideální místo pro odpočinek.

Další vybavení ubtování

Součástí ubytování v našem penzionu jsou také relaxační služby:

V suterénu ubytování máme místnost pro úschovnu lyží a kol, která slouží i jako sušárna pro odložení mokrých částí Vašeho oblečení.

Parkování pro ubytované hosty je bezplatné na parkovišti přímo u objektu penzionu.

Těšíme se na Vás. Pokud se chcete ubytovat, klikněte na rezervace nebo nám ihned zavolejte na mobil +420 723 465 895, Bezdíčkovi. Více kontakních informací o našem ubytování najdete v sekci kontakty.

Informace pro ubytované

www.jizerskaops.cz | www.jizerky.eu | Miloš Kirchner | Hledej Ubytování, Penziony | tipy | odkazy | zajimavosti | partneři


Fatal error: Class 'HTTPRequest' not found in /home/www/penzionhajenka/www/optibar.php on line 223